Biografier

Himanshu Gulati


Født: 16.06.1988
Stortingsaktivitet
Periode Rep. nr. Valgkrets Stilling Parti
2009-13 4. suppleant Akershus fylke Fremskrittspartiet
2013-17 1. suppleant Akershus fylke Fremskrittspartiet
2017-21 8. representant Akershus fylke Fremskrittspartiet
Statssekretærsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statssekretær Justis- og beredskapsdepartementet 16.10.2013 - 16.10.2014
Statssekretær Statsministerens kontor 17.10.2014 - 30.09.2017
Statssekretær Kulturdepartementet 15.01.2016 - 30.09.2017