Biografier

Steinulf Tungesvik


Født: 24.12.1965
Stortingsaktivitet
Periode Rep. nr. Valgkrets Stilling Parti
2009-13 4. suppleant Hordaland fylke Senterpartiet
Statssekretærsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statssekretær Sosial- og helsedepartementet 01.02.1999 - 16.03.2000
Statssekretær Samferdselsdepartementet 21.10.2005 - 02.03.2008
Konstituert statssekretær Samferdselsdepartementet 13.02.2012 - 01.04.2012