Biografier

Bjørn Haugstad


Født: 1969
Statssekretærsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statssekretær Kirke-, utdannings- og forskningsdepartementet 19.10.2001 - 31.12.2001
Statssekretær Utdannings- og forskningsdepartementet 01.01.2002 - 16.10.2005
Statssekretær Kunnskapsdepartementet 16.10.2013 - 17.01.2018
Statssekretær Kunnskapsdepartementet 17.01.2018 - 22.02.2018