Biografier

Vidar Helgesen


Født: 21.11.1968
Statsrådsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statsråd uten portefølje Utenriksdepartementet 16.10.2013 - 15.12.2015
Klima- og miljøminister Klima- og miljødepartementet 16.12.2015 - 17.01.2018
Statssekretærsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statssekretær Utenriksdepartementet 19.10.2001 - 16.10.2005