Biografier

Hans Olav Syversen


Født: 25.11.1966
Stortingsaktivitet
Periode Rep. nr. Valgkrets Stilling Parti
1989-93 2. suppleant Oslo Deleier i frukt og tobakksforretning; Gruppesekretær i Oslo KrFs bystyregruppe Kristelig Folkeparti
2005-09 17. representant Oslo Student/statssekretær Kristelig Folkeparti
2009-13 17. representant Oslo cand.jur. Kristelig Folkeparti
2013-17 19. representant Oslo Kristelig Folkeparti
Statssekretærsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statssekretær Barne- og familiedepartementet 09.10.2003 - 30.09.2005
Statssekretær Statsministerens kontor 22.01.2019 - 21.09.2019