Biografier

Anders Bjørnsen Werp


Født: 16.12.1961
Stortingsaktivitet
Periode Rep. nr. Valgkrets Stilling Parti
1997-01 3. suppleant Buskerud fylke Gårdarbeid; Norges Skogeierforbund Høyre
2001-05 2. suppleant Buskerud fylke Gårdarbeid Høyre
2009-13 7. representant Buskerud fylke Gårdarbeid Høyre
2013-17 5. representant Buskerud fylke Gårdarbeid Høyre
2017-21 1. suppleant Buskerud fylke Gårdarbeid Høyre
Statssekretærsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statssekretær Samferdselsdepartementet 20.10.2017 - 31.08.2018
Statssekretær Samferdselsdepartementet 31.08.2018 - 18.08.2019