Biografier

Knut Vollebæk


Født: 11.02.1946
Statsrådsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Utenriksminister Utenriksdepartementet 17.10.1997 - 16.03.2000
Statssekretærsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statssekretær Utenriksdepartementet 16.10.1989 - 02.11.1990