Biografier

Marit Arnstad


Født: 04.05.1962
Stortingsaktivitet
Periode Rep. nr. Valgkrets Stilling Parti
1993-97 4. representant Nord-Trøndelag fylke EF-sekretær Senterpartiet
1997-01 1. suppleant Nord-Trøndelag fylke Advokatfullmektig, Wiersholm, Mellbye og Bech Senterpartiet
2001-05 2. representant Nord-Trøndelag fylke Advokatfullmektig, Wiersholm, Mellbye og Bech Senterpartiet
2013-17 3. representant Nord-Trøndelag fylke JURIST Senterpartiet
2017-21 2. representant Nord-Trøndelag fylke Senterpartiet
Statsrådsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statsråd Olje- og energidepartementet 17.10.1997 - 16.03.2000
Samferdselsmininster Samferdselsdepartementet 18.06.2012 - 15.10.2013