Biografier

Knut Vartdal


Født: 01.10.1940
Stortingsaktivitet
Periode Rep. nr. Valgkrets Stilling Parti
1973-77 2. suppleant Møre og Romsdal fylke Senterpartiet
Statssekretærsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statssekretær Fiskeridepartementet 15.06.1968 - 16.03.1971
Statssekretær Fiskeridepartementet 02.11.1972 - 01.07.1973