Biografier

Oddmund Håvard Hammerstad


Født: 15.08.1942
Stortingsaktivitet
Periode Rep. nr. Valgkrets Stilling Parti
1989-93 1. suppleant Oslo Direktør Rikshospitalet; Kommunaldirektør for næringsutvikling i Oslo kommune Høyre
Statssekretærsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statssekretær Forsvarsdepartementet 14.10.1981 - 07.06.1983
Statssekretær Forsvarsdepartementet 08.06.1983 - 08.05.1986