Biografier

Turid Birkeland


Født: 05.11.1962
Død: 24.12.2015
Stortingsaktivitet
Periode Rep. nr. Valgkrets Stilling Parti
1985-89 3. suppleant Oslo Student Arbeiderpartiet
Statsrådsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statsråd Kulturdepartementet 25.10.1996 - 16.10.1997