Biografier

Tor Mikkel Wara


Født: 27.12.1964
Stortingsaktivitet
Periode Rep. nr. Valgkrets Stilling Parti
1989-93 15. representant Oslo Stud.oceon, politisk sekretær Fremskrittspartiet
Statsrådsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statsråd Justis- og beredskapsdepartementet 04.04.2018 - 22.01.2019
Statsråd Justis- og beredskapsdepartementet 22.01.2019 - 15.03.2019