Biografier

Paul André Chaffey


Født: 10.07.1965
Stortingsaktivitet
Periode Rep. nr. Valgkrets Stilling Parti
1989-93 13. representant Akershus fylke Student Sosialistisk Venstreparti
1993-97 10. representant Akershus fylke Rådgiver for helse, miljø og sikkerhet i Statoil, konsernstaben Sosialistisk Venstreparti
Statssekretærsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statssekretær Kommunal- og moderniseringsdepartementet 16.10.2013 - 17.01.2018
Statssekretær Kommunal- og moderniseringsdepartementet 17.01.2018 - 22.01.2019
Statssekretær Kommunal- og moderniseringsdepartementet 22.01.2019 - 15.10.2019